fbpx

ÕHKSOOJUSPUMBA HOOLDUS

Miks on vajalik kliimaseadet regulaarselt hooldada?

Kliimaseadme soojusvahetitele ladestuv tolm on ideaalne soojusisolatsioon, mis ei lase soojusvahetil soovitavat temperatuuri edasi kanda. Kompressor töötab samal ajal maksimumvõimsusel, kuna siseosa annab signaali, et soovitud temperatuur pole saavutatud. Pidevalt täisvõimsusel töötav seade kulutab kompressorit oluliselt rohkem.  Sama lugu on süsteemis ringleva gaasiga. Kui gaas on süsteemist välja lekkinud, hakkab seade aegamööda aina vähem sooja andma, kuid tarbib jällegi rohkem voolu. Kui nendele probleemidele õigeaegselt jälile ei jõuta, on tulemuseks katkine kompressor. Kompressor on kliimaseadme süda ja kõige kallim osa, mille vahetamine pole reeglina otstarbekas.
Hooldamata seade võib küll peale vaadates töötada, aga võtab kindlasti märkimisväärselt rohkem voolu ja annab välja vähem soovitud temperatuuri.

Mida hooldus sisaldab?

Hoolduse käigus puhastatakse siseosa filtrid, puhastataks sise-ja välisosa soojusvahetid, puhastatakse kondensaatvee äravoolu kanal, kontrollitakse lekkeid ja elektriühendusi. Ühtlasi testitakse seadme tööd erinevatel režiimidel.

Hooldusleping

Seadmete parima tehnilise seisundi nimel on võimalik sõlmida hooldusleping. Sellisel juhul jääb kogu seadme korrashoid ja õigeaegsete hooldustööde teostamine meie kanda. Hooldusleping tagab Cooper & Hunter õhk-õhk soojuspumpade puhul pikendatud 5 aastase garantii. Hooldusleping on võimalik sõlmida kohe 5 aasta peale või perioodi kaupa (perioodiks on üks aasta).

Õhk-õhk soojuspumba hoolduse hind

Õhk-õhk soojuspumba hooldusteenuse hinnaks on 65€.

 

KÜSI HOOLDUSTEENUST

* = kohustuslikud väljad

Close Menu
×

Cart