fbpx

KÜSIGE TERVIKLAHENDUST

Parim küttelahendus hoiab kodu soojas minimaalsete kuludega. Oluline on valida parim küttelahendus vastavalt eelistustele ning loomulikult ka rahalistele võimalustele.

Meie e-poes on saadaval suur valik erinevaid küttelahendusi.

Vajate terviklikku küttesüsteemi?

Saatke päring meilile terviklahendused@ackliima.eu või helistage 555 37 694.

Terviklahendusi oleme koostanud ja paigaldanud nii ärihoonetesse, eramajadesse kui ka majaosadesse ja korteritesse üle Eesti.

Õhk-vesi pumbal põhinevad terviklikud küttelahendused

Õhk-vesi soojuspumbad soojendavad vett. Nii küttesüsteemis ringlevat vett, kui ka tarbevett.

Võimsamate ja võimalusterohkemate õhk-vesi tüüpi pumpadega saab liita mitmeid erinevaid veel põhinevaid kütteallikaid.

Näiteks mitme korruse erinevate vesipõrandakütte süsteemide soojendamine ja lisaks hoones ka tarbevee soojendamine on ühele soliidsele õhk-vesi tüüpi pumbale lihtne ülesanne.

Õhk-vesi soojuspump on hea valik, kui ahikütet või pelletikütet ei ole võimalik paigaldada, näiteks sobivate lõõride või pelletikatla jaoks sobiva tulekindla ruumi puudumisel.

Pelletikatlal põhinev küttesüsteem

Pelletikatel on soodsam, ent samavõrd murevaba asendus kütteõliga köetavatele kateldele. Kütteõli aktsiis ning koos sellega ka jooksva kütmise kulu on regulaarselt tõusmas, tehes õliküttest iga aastaga vähem kuluefektiivse kütmisviisi.

Samuti on kütteõlikatelde ruumi lähedal reeglina olemas ruum kütteõli paagi hoidmiseks, mida saab kasutada sama edukalt pelletite ladustamiseks.

Pelletitel ehk puidugraanulitel põhinev küttesüsteem on soodne ning sobib hästi kütma mitmeid vee baasil küttelahendusi. Küttesüsteemi vett või tarbevett. Või mõlemat koos.

Päikesekütte terviklik küttesüsteem

Päikeseküte võimaldab teha kõrge energiaklassiga hoonest null-energia hoone.

Mitmed meie kliendid on lisanud päikeseküttesüsteemi ühe täiendusena olemasolevale küttesüsteemile, ning edaspidi säästes päikeselisemate ilmadega kütte- või vee soojendamise jooksvatelt kuludelt.

Päikesepaneelidega saab soojendada nii tarbevett, kui toota elektrit. Viimast saab kasutada vastavalt soovile erineval otstarbel.

Aitame komplekteerida just teie hoonele sobiva päikesekütte komplekti.

Maakütte küttelahendus

Maasoojuspumbad ammutavad maapõuest sinna salvestunud päikese-energiat. Soojusallikana kasutab maasoojuspump maapinnas leiduvat soojust.

Maasoojuspumba töös puudub põlemisprotsess. Seade nii kütab kui vajadusel jahutab ruume. Samuti soojendab tarbevett.

Maaküttesüsteeme küsitakse meilt enamasti suurema krundiga eramajade juurde.

Nii asenduseks praegusele kütteseadmele, mis hakkab amortiseeruma, kui ka uute majade puhul juba projekteerimise faasis.

Maaküte on suhteliselt suure alginvesteeringuga, kuid see-eest üks soodsamate ekspluatatsioonikuludega küttelahendusi, mille jaoks ei ole tarvis ka küttematerjali iga hooaja algul ette varuda.

Küttelahendused korterelamutele - päikeseküte on populaarne

Kortermajade küttesüsteemidega oleme tegutsemisaastate jooksul palju tegelenud.

Viimastel aastatel oleme tähendanud suurt korteriühistute huvi päikeseküttelahenduste vastu kortermajadele.

Selline lahendus on korteriühistute poolt tark investeering tulevikku, arvestades turul valitsevaid jooksva kütte hindu.

Maja katusele paigaldatavad päikesepaneelid vee soojendamiseks on üks võimalus, mida tihti soovitame.

Kasutades jooksvate kulude mõistes tasuta päikesesoojust, on sellega võimalik oluliselt säästa näiteks tarbevee soojendamiselt. Seda eriti suuremates majades.

Õhk-õhk pumbal põhinevad terviklikud küttelahendused

Vahel jääb ühest õhksoojuspumbast koos ühe siseosaga väheks. Seda kipub juhtuma suuremate ja mitme ruumiga hoonete korral, kui õhk ei pääse enam kõigi ruumide vahel piisavalt vabalt liikuma.

Koos õhku liikumisega ei kandu siis ka soojus enam ühtlaselt kõikjale, kuhu vaja.

Sellisel juhul on õige valik üks võimsam õhksoojuspump, millele lisada mitu siseosa.

Nii saab soojuspumba siseosad paigaldada erinevatesse ruumidesse, ning seeläbi jaotada soojuse ruumide vahel ühtlasemalt, kui üks kütteallikas seda võimaldab.

Küsige terviksüsteemide kohta lisainfot

Sobiva lahenduse leidmine algab esimesest kontaktist. Andke märku, missuguse süsteemi osas saame kaasa mõtlemisega aidata.

Saatke mõtted aadressile terviklahendused@ackliima.eu või helistage 555 37 693.

Leiame Teile sobiva terviklahenduse, mõistliku hinnaga.

* = kohustuslikud väljad

Close Menu
×

Cart